Samsung Galaxy A35 5G 8GB 128GB
د.إ 888.00 – د.إ 899.00Price range: د.إ 888.00 through د.إ 899.00
د.إ 1,300.00 Original price was: د.إ 1,300.00.د.إ 920.00Current price is: د.إ 920.00.
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
Specification
Overview
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Color | Awesome Iceblue, Awesome Lemon, Awesome Lilac, Awesome Navy |
| Model Name | A35 |
| RAM | 8GB |
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
Display
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
|---|
RAM
| RAM | 8GB |
|---|---|
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
Storage
| Storage | 256GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 8GB |
|---|---|
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
Features
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Awesome Iceblue, Awesome Lemon, Awesome Lilac, Awesome Navy |
| Model Name | A35 |
| RAM | 8GB |
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
| Storage | 256GB |
Battery
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
General
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Screen diagonal | 6.6 Inch |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Galaxy A35 5G 8GB 256GB” Cancel reply


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.