- Immersive 6.88-inch display
- Refined and stylish design
- 50MP AI dual camera
- Massive 5160mAh (typ) battery
AENO CR1S GastroLab - Smart Kitchen Robot
د.إ 1,799.00 Original price was: د.إ 1,799.00.د.إ 1,499.00Current price is: د.إ 1,499.00.
Samsung S25 Ultra 512GB TDRA
د.إ 5,099.00 Original price was: د.إ 5,099.00.د.إ 3,999.00Current price is: د.إ 3,999.00.
Xiaomi POCO c75 Mobile (8GB Ram+256GB)
Get it in 4 hours
| Brand | Xiaomi |
| Operating system | Android 13.0 |
| Installed RAM memory size | 8 GB |
| CPU model | MediaTek Helio |
| Memory storage capacity | 256 GB |
Category: Poco series
د.إ 441.00
Get it in 4 hours
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
| Brand | Xiaomi |
| Operating system | Android 13.0 |
| Installed RAM memory size | 8 GB |
| CPU model | MediaTek Helio |
| Memory storage capacity | 256 GB |
Specification
Overview
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Gold, Green |
| RAM | 8GB |
RAM
| RAM | 8GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 8GB |
|---|
Features
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Battery Size | 5160mAh |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Black, Gold, Green |
| RAM | 8GB |
Battery
| Battery Size | 5160mAh |
|---|---|
| RAM | 8GB |
General
| Battery Size | 5160mAh |
|---|---|
| RAM | 8GB |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Xiaomi POCO c75 Mobile (8GB Ram+256GB)” Cancel reply


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.