| Brand | Xiaomi |
| Operating system | Android 13.0 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| CPU speed | 2.05 GHz |
Green Lion Stamford Wireless Headphone
د.إ 111.00 Original price was: د.إ 111.00.د.إ 65.00Current price is: د.إ 65.00.
Kenwood Garment and Fabric Steamer, 1500 Watt, 2L Capacity, GSP65.000WH
د.إ 299.00 Original price was: د.إ 299.00.د.إ 189.00Current price is: د.إ 189.00.
د.إ 900.00 Original price was: د.إ 900.00.د.إ 823.00Current price is: د.إ 823.00.
Get it in 4 hours
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
Specification
Overview
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Dreamy Purple |
| RAM | 12GB, 8GB |
RAM
| RAM | 12GB, 8GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 12GB, 8GB |
|---|
Features
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Black, Blue, Dreamy Purple |
| RAM | 12GB, 8GB |
Battery
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB, 8GB |
General
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB, 8GB |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Xiaomi POCO M6 Pro (12GB RAM, 512GB ROM)” Cancel reply


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.