Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G Mobile (Midnight Black 8GB RAM, 256GB Storage)
د.إ 948.00 Original price was: د.إ 948.00.د.إ 764.00Current price is: د.إ 764.00.
Xiaomi POCO M6 Pro (Black 12GB RAM, 512GB ROM)
د.إ 900.00 Original price was: د.إ 900.00.د.إ 709.00Current price is: د.إ 709.00.
Xiaomi POCO X6 Pro Dual SIM Black 12GB RAM 512GB 5G
Get it in 4 hours
| Brand | Xiaomi |
| Operating system | Android 13.0 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| Memory storage capacity | 512 GB |
Category: Poco series
د.إ 1,352.00 Original price was: د.إ 1,352.00.د.إ 1,231.00Current price is: د.إ 1,231.00.
Get it in 4 hours
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
| Brand | Xiaomi |
| Operating system | Android 13.0 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| Memory storage capacity | 512 GB |
Specification
Overview
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model Name | Poco X6 Pro |
| Color | Black, Gray, Yellow |
| RAM | 12GB |
RAM
| RAM | 12GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 12GB |
|---|
Features
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model Name | Poco X6 Pro |
| Battery Size | 5000 MAh |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Black, Gray, Yellow |
| RAM | 12GB |
Battery
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB |
General
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Xiaomi POCO X6 Pro Dual SIM Black 12GB RAM 512GB 5G” Cancel reply







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.