PlayStation GOD OF WAR RAGNAROK Standard Edition (PS5) UAE
د.إ 292.00 Original price was: د.إ 292.00.د.إ 279.00Current price is: د.إ 279.00.
Samsung S25 Ultra 512GB TDRA
د.إ 5,099.00 Original price was: د.إ 5,099.00.د.إ 3,999.00Current price is: د.إ 3,999.00.
HONOR 200 5G 12GB RAM + 512GB Dual SIM Black
Get it in 4 hours
| Brand | HONOR |
| Operating system | MagicOS 8, Android 14 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| CPU speed | 2.63 GHz |
Category: Honor
د.إ 1,586.00 Original price was: د.إ 1,586.00.د.إ 1,238.00Current price is: د.إ 1,238.00.
Get it in 4 hours
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
| Brand | HONOR |
| Operating system | MagicOS 8, Android 14 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| CPU speed | 2.63 GHz |
Specification
Overview
| Brand | Honor |
|---|---|
| Color | Black, White |
| RAM | 12GB, 8GB |
RAM
| RAM | 12GB, 8GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 12GB, 8GB |
|---|
Features
| Battery Size | 5200mAh |
|---|---|
| Brand | Honor |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Black, White |
| RAM | 12GB, 8GB |
Battery
| Battery Size | 5200mAh |
|---|---|
| RAM | 12GB, 8GB |
General
| Battery Size | 5200mAh |
|---|---|
| RAM | 12GB, 8GB |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HONOR 200 5G 12GB RAM + 512GB Dual SIM Black” Cancel reply







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.