AENO CR1S GastroLab - Smart Kitchen Robot
د.إ 1,799.00 Original price was: د.إ 1,799.00.د.إ 1,499.00Current price is: د.إ 1,499.00.
Samsung S25 Ultra 512GB TDRA
د.إ 5,099.00 Original price was: د.إ 5,099.00.د.إ 3,999.00Current price is: د.إ 3,999.00.
MOTOROLA Edge 50 5G, 12GB RAM, 512 GB ROM
Get it in 4 hours
| Brand | motorola |
| Operating system | Android 14 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| Memory storage capacity | 12 GB |
Category: Motorola
د.إ 1,473.00 Original price was: د.إ 1,473.00.د.إ 1,227.00Current price is: د.إ 1,227.00.
Get it in 4 hours
Out of stock
Free Shipping
1 Year Warranty
100% Genuine Product .
Description
| Brand | motorola |
| Operating system | Android 14 |
| Installed RAM memory size | 12 GB |
| CPU model | Snapdragon |
| Memory storage capacity | 12 GB |
Specification
Overview
| Brand | Motorola |
|---|---|
| Model Name | Edge 50 |
| Color | |
| RAM | 12GB |
RAM
| RAM | 12GB |
|---|
Connectivity
| RAM | 12GB |
|---|
Features
| Brand | Motorola |
|---|---|
| Model Name | Edge 50 |
| Charging Type | |
| Battery Size | 5000 MAh |
| Color | |
| RAM | 12GB |
Battery
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB |
General
| Battery Size | 5000 MAh |
|---|---|
| RAM | 12GB |
Product Ratings & Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “MOTOROLA Edge 50 5G, 12GB RAM, 512 GB ROM” Cancel reply









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.